Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Kama, lat 55

Chodzenie z kijkami z Kasią, to nie tylko profesjonalny trening NW, ale przede wszystkim miło...

Czytaj więcej...
Agnieszka, lat 37

Kasia wciągnęła mnie w tematy nordic walking i pokazała że można realizować dzięki niemu swoje...

Czytaj więcej...
Paulina Ruta - Prezes PSNW

Katarzyna to Instruktor przestrzegający i krzewiący prawidłowe zasady chodzenia z...

Czytaj więcej...

Pomagam odzyskać sprawność ciała,

aby służyło ci na lata

Euforja to firma, która zajmuje się zdrowymi formami ruchu. Szczególna uwagę przykładamy do właściwej pracy kręgosłupa, mięśni stabilizacyjnych i mięśni dna miednicy, gdyż to one stanowią podstawę zdrowia naszego ciała. Dajemy ci możliwość skorzystania zarówno z zajęć jak i warsztatów czy kursów. Z nami dojdziesz do ładu z własnym ciałem.

Dzień Niepodległości (11.11.2015) uczciliśmy uczestnictwem w Sztafetowych Mistrzostwach Jury Nordic Walking w Półmaratonie. Nasza silna drużyna sztafetowa od rana w bojowych nastrojach i z szampańskim humorem stawiła się w Hotelu Fajkier, który otworzył swe podwoje i gościł zawody na swoim terenie. Współorganizatorzy Rafał i Tatiana Galińscy powitali nas ciepło i już wiedzieliśmy, że spędzimy tu  niezapomniane chwile.

Trasa urokliwa i świetnie przygotowana dała nam dużo satysfakcji. organizatorzy zadbali i o wyśmienitą atmosferę i o dodatkowe atrakcje (opowieści prawdziwych Ironmenów zasiały nam nowe pomysły ...) oraz o regeneracje po zawodach i w trakcie!

Nasza drużyna czyli podopieczni Stowarzyszenia ADA ani na moment nie ustąpili kroku innym zawodnikom i w efekcie wygrali puchar dla najambitniejszej drużyny! Teraz marzy nam się kolejny, więc od środy wracamy do solidnych treningów!

 

 

Nordic walking
Zobacz!
Slow jogging
Zobacz!
Moja miednica
Zobacz!
Mój kręgosłup
Zobacz!
Aqua aerobic
Sprawdź!
Cennik
Sprawdź!