Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Paulina Ruta - Prezes PSNW

Katarzyna to Instruktor przestrzegający i krzewiący prawidłowe zasady chodzenia z...

Czytaj więcej...
Kama, lat 55

Chodzenie z kijkami z Kasią, to nie tylko profesjonalny trening NW, ale przede wszystkim miło...

Czytaj więcej...
Agnieszka, lat 37

Kasia wciągnęła mnie w tematy nordic walking i pokazała że można realizować dzięki niemu swoje...

Czytaj więcej...

CHODŹ Z NAMI

 

strzałka

Dzień Niepodległości (11.11.2015) uczciliśmy uczestnictwem w Sztafetowych Mistrzostwach Jury Nordic Walking w Półmaratonie. Nasza silna drużyna sztafetowa od rana w bojowych nastrojach i z szampańskim humorem stawiła się w Hotelu Fajkier, który otworzył swe podwoje i gościł zawody na swoim terenie. Współorganizatorzy Rafał i Tatiana Galińscy powitali nas ciepło i już wiedzieliśmy, że spędzimy tu  niezapomniane chwile.

Trasa urokliwa i świetnie przygotowana dała nam dużo satysfakcji. organizatorzy zadbali i o wyśmienitą atmosferę i o dodatkowe atrakcje (opowieści prawdziwych Ironmenów zasiały nam nowe pomysły ...) oraz o regeneracje po zawodach i w trakcie!

Nasza drużyna czyli podopieczni Stowarzyszenia ADA ani na moment nie ustąpili kroku innym zawodnikom i w efekcie wygrali puchar dla najambitniejszej drużyny! Teraz marzy nam się kolejny, więc od środy wracamy do solidnych treningów!

 

 

Zajęcia indywidualne
Zobacz!
Zajęcia grupowe
Zobacz!
Dla gości w Beskidach
Zobacz!
Dla firm
Zobacz!
Grafik
Sprawdź!
Cennik
Sprawdź!