Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Paulina Ruta - Prezes PSNW

Katarzyna to Instruktor przestrzegający i krzewiący prawidłowe zasady chodzenia z...

Czytaj więcej...
Kama, lat 55

Chodzenie z kijkami z Kasią, to nie tylko profesjonalny trening NW, ale przede wszystkim miło...

Czytaj więcej...
Agnieszka, lat 37

Kasia wciągnęła mnie w tematy nordic walking i pokazała że można realizować dzięki niemu swoje...

Czytaj więcej...

CHODŹ Z NAMI

 

strzałka

Nasza pierwsza edycja wycieczek z cyklu "Śląsk na Jurze" już za nami. Zostały fantastyczne wspomnienia i chęć powrotu na Jurę na kolejne wyprawy.

Cykl inaugurowaliśmy na Vege Rajdzie, który miał miejsce 26 sierpnia 2015 roku a jego organizatorami był Jurajski Klub Nordic Walking Lider Support Team oraz Hotel Fajkier.

Startowaliśmy z gościnnego Hotelu Fajkier, który zapewnił nam również przepyszny vege obiad po powrocie, Jurajski Klub zadbał o naszą edukację i bezpieczeństwo nie tylko pilnując nas na trasie (pozdrawiamy Słoneczny Patrol!), ale też rozgrzał nas przed marszem i rozciągnął po nim, tak więc nie było szansy na jakąkolwiek kontuzję. Brawo!

Trudno opisać malownicze trasy ale mieliśmy i dzikie pola i łany zbóż i lasy i potoki a zresztą sami zobaczcie jak było. Zapraszamy już na kolejne wyprawy, bo na pewno na Jurę wrócimy już niebawem.

Zdjęcia można obejrzeć również tu 

A poniżej nasza galeria

Zajęcia indywidualne
Zobacz!
Zajęcia grupowe
Zobacz!
Dla gości w Beskidach
Zobacz!
Dla firm
Zobacz!
Grafik
Sprawdź!
Cennik
Sprawdź!