Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Kama, lat 55

Chodzenie z kijkami z Kasią, to nie tylko profesjonalny trening NW, ale przede wszystkim miło...

Czytaj więcej...
Agnieszka, lat 37

Kasia wciągnęła mnie w tematy nordic walking i pokazała że można realizować dzięki niemu swoje...

Czytaj więcej...
Paulina Ruta - Prezes PSNW

Katarzyna to Instruktor przestrzegający i krzewiący prawidłowe zasady chodzenia z...

Czytaj więcej...

Pomagam odzyskać sprawność ciała,

aby służyło ci na lata

Euforja to firma, która zajmuje się zdrowymi formami ruchu. Szczególna uwagę przykładamy do właściwej pracy kręgosłupa, mięśni stabilizacyjnych i mięśni dna miednicy, gdyż to one stanowią podstawę zdrowia naszego ciała. Dajemy ci możliwość skorzystania zarówno z zajęć jak i warsztatów czy kursów. Z nami dojdziesz do ładu z własnym ciałem.

Nasza pierwsza edycja wycieczek z cyklu "Śląsk na Jurze" już za nami. Zostały fantastyczne wspomnienia i chęć powrotu na Jurę na kolejne wyprawy.

Cykl inaugurowaliśmy na Vege Rajdzie, który miał miejsce 26 sierpnia 2015 roku a jego organizatorami był Jurajski Klub Nordic Walking Lider Support Team oraz Hotel Fajkier.

Startowaliśmy z gościnnego Hotelu Fajkier, który zapewnił nam również przepyszny vege obiad po powrocie, Jurajski Klub zadbał o naszą edukację i bezpieczeństwo nie tylko pilnując nas na trasie (pozdrawiamy Słoneczny Patrol!), ale też rozgrzał nas przed marszem i rozciągnął po nim, tak więc nie było szansy na jakąkolwiek kontuzję. Brawo!

Trudno opisać malownicze trasy ale mieliśmy i dzikie pola i łany zbóż i lasy i potoki a zresztą sami zobaczcie jak było. Zapraszamy już na kolejne wyprawy, bo na pewno na Jurę wrócimy już niebawem.

Zdjęcia można obejrzeć również tu 

A poniżej nasza galeria

Nordic walking
Zobacz!
Slow jogging
Zobacz!
Moja miednica
Zobacz!
Mój kręgosłup
Zobacz!
Aqua aerobic
Sprawdź!
Cennik
Sprawdź!