Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Kama, lat 55

Chodzenie z kijkami z Kasią, to nie tylko profesjonalny trening NW, ale przede wszystkim miło...

Czytaj więcej...
Agnieszka, lat 37

Kasia wciągnęła mnie w tematy nordic walking i pokazała że można realizować dzięki niemu swoje...

Czytaj więcej...
Paulina Ruta - Prezes PSNW

Katarzyna to Instruktor przestrzegający i krzewiący prawidłowe zasady chodzenia z...

Czytaj więcej...

Pomagam odzyskać sprawność ciała,

aby służyło ci na lata

Euforja to firma, która zajmuje się zdrowymi formami ruchu. Szczególna uwagę przykładamy do właściwej pracy kręgosłupa, mięśni stabilizacyjnych i mięśni dna miednicy, gdyż to one stanowią podstawę zdrowia naszego ciała. Dajemy ci możliwość skorzystania zarówno z zajęć jak i warsztatów czy kursów. Z nami dojdziesz do ładu z własnym ciałem.

Masz mało czasu, nieregularne godziny pracy a chcesz uprawiać sport?

Wychodzimy naprzeciw twojej specyfice dnia i proponujemy Ci zajęcia,na które nie musisz się z góry zdeklarować i sztywno trzymać określonych godzin. Dla Ciebie stworzyliśmy zajęcia "Freelancer" 

W każdą środe od 7:00 do 10:00 możesz stawić się na treningu. Wystarczy sms lub mail na 30 min przed i masz zagwarantowane miejsce na zajęciach z instruktorem. Jedyne co to musisz dojechać na wyznaczone miejsce i wykorzystać ten czas dla siebie. 

Na tych zajęciach obowiązują tylko karnety na 4 wejścia/miesiąc. Jeśli wykupisz od razu karnety na 3 miesiące to będziesz mógł je wykorzystać w ciągu 4 kolejnych miesięcy

Chcesz wiedzieć więcej? Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Nordic walking
Zobacz!
Slow jogging
Zobacz!
Moja miednica
Zobacz!
Mój kręgosłup
Zobacz!
Aqua aerobic
Sprawdź!
Cennik
Sprawdź!